Harkov Politeknik Üniversitesi Beden Eğitimi

Spor ilgileniyorsanız ve hayalinizde üniversitede beden eğitimi bölümünde okumak varsa muhtemelen pek çok sınava girmeniz gerekecektir. Üniversite sınavı...

Harkov Politeknik Üniversitesi Beden Eğitimi

Spor ilgileniyorsanız ve hayalinizde üniversitede beden eğitimi bölümünde okumak varsa muhtemelen pek çok sınava girmeniz gerekecektir. Üniversite sınavı dışında bölümlerin bulunduğu üniversitelerinde kendi sınav sistemlerine uygun pek çok sınavdan başarılı notlar alarak hayalinizdeki bölüme girmek sizi strese sokuyor olabilir. Çok başarılı bir sporcu olsanız bile sınav esnasında yaşadığınız stres yüzünden başarısız olma ihtimaliniz de olabilir. Hedeflerinizi ve hayallerinizi biraz daha yukarı çıkararak, hatta kendinizi sınav stresinden kurtararak yurt dışında okuma imkânlarına göz atmalısınız. Özellikle Harkov Politeknik Üniversitesi Beden Eğitimi bölümü sizi sınav stresinden kurtaracak yegane okullar arasındadır. Bugüne kadar sayısız sporcu yetiştirmiş ve uluslararası başarılara imza atmış olan üniversitede beden eğitimi bölümünde okuyarak hayalinizdeki öğrenimi ve başarıları yakalama şansı bulursunuz.

Spora son derece önem veren bir ülke olan Ukrayna sahip olduğu üniversiteler ve verdiği kaliteli eğitim neden yurt dışından her yıl binlerce öğrenciye kendisine çekiyor. Özellikle sınavsız eğitim hakkı tanıyan Harkov Politeknik Üniversitesi Beden Eğitimi bölümü de gençlerimizin hiçbir şekilde sınava girmeden ve stres yaşamadan doğrudan sevdikleri bölümde öğrenci olma hakkı sunuyor. Sadece 25 yaş altı ve lise mezunu olmak beden eğitimi bölümüne başvurmak için son derece yeterlidir. Herhangi bir şekilde lise not ortalaması da başvurular gerekli olmadığından gönül rahatlığı içinde yurt dışında eğitim alabilmek için kayıt ve kontenjan suresini geçirmeden başvuruda bulunabilirsiniz.

Dünyanın En İyi Spor Eğitimlerinden Birini Alabilirsiniz

Harkov Politeknik Üniversitesi Beden Eğitimi bölümünde eğitim alacak gençlerimiz lisans öncesi 1 yıllık Rusça hazırlık derslerine katılırlar. Eğitim dili Rusça olsa da Harkov şehrinde yaşayan gençlerimiz aynı zamanda Ukraynaca öğrenebilir ve dünyanın diğer ülkelerinde gelen arkadaşlarıyla İngilizceleri de gayet kolay bir şekilde pratik yaparak geliştirebilirler. Her türlü spor müsabakasına katılabilen gençler aynı zamanda turnuva ve yarışmalarda kendi bilgi ve becerilerini ortaya koyma şansı da bulurlar. Türkiye’nin en iyi sporcularından oluşan akademik kadro sayesinde alınan dersler gençlerin yeteneklerini öne çıkarmaya odaklıdır. Tüm spor branşlarında destekleyen üniversitenin tesisleri de gençlerin bütün ihtiyaçlarını karşılayacak en son teknolojik donanımlara sahiptir.

Harkov Politeknik Üniversitesi Beden Eğitimi bölümünde öğrenci olmak istiyorsanız hiçbir sınavla uğraşmadan sevdiğiniz spor branşında profesyonel bir sporcu haline gelebilirsiniz. Ukrayna’nın en güzel şehirlerinde bulunan üniversiteye başvuru yapabilirsiniz ve hiçbir sınava girmenize gerek kalmaz. Üniversitenin Türkiye temsilcisi olan Eurostar Yurt dışı Eğitim Danışmanlığı merkezi ofislerine giderek üniversiteye başvuru ve kayıt şartları neler olduğunu hemen öğrenebilir ve işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Sadece lise diploması ile yurt dışında beden eğitimi bölümünde okuyabilir ve senelik 1300 Dolar ile 1400 Dolar arasındaki ekonomik harç bedelleri sayesinde zorluk çekmeden konforlu bir eğitim hayatına adım atarsınız. Ayrıcalıklı bir dünyanın içinde var olmak ve spor kariyerinizi en yüksek seviyeden başlatmak için size en yakın Eurostar danışmanlık ofislerini ziyaret edebilirsiniz.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!