Harkov Politeknik Üniversitesi İnsan Kaynakları ve Yönetimi

Gençler istedikleri bölümde eğitim almak için her zaman aynı şansa sahip olamıyorlar çünkü üniversite sınavları ve taban puanları zaman zaman istenilen...

Harkov Politeknik Üniversitesi İnsan Kaynakları ve Yönetimi

Gençler istedikleri bölümde eğitim almak için her zaman aynı şansa sahip olamıyorlar çünkü üniversite sınavları ve taban puanları zaman zaman istenilen bölümde okumayı zorlaştırılabiliyor. Her yıl yaşanan yoğun stres nedeniyle gençler sınavlarda çoğu zaman başarısız olabiliyor ya da puanları yetmediği için istemedikleri bir bölümde okuyabiliyorlar. Bu durumun yarattığı kaygı ve sıkıntı artık sona eriyor çünkü Harkov Politeknik Üniversitesi Muhasebe ve Maliye bölümünde öğrenci olabilmek için hiçbir şekilde sınava girmek zorunda kalmayan gençlerimiz stresli günlerine veda ediyorlar. Üniversitenin tek koşulu 25 yaş altında ve lise diploması sahibi olmak olduğu için taban puan gibi bir sıkıntı da söz konusu değil.

Ülkemizde Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofisleri sayesinde gençlerimiz artık Harkov Politeknik Üniversitesi Muhasebe ve Maliye öğrencisi olabiliyorlar. Sınava girmeden senelik 1300 Dolar ile 1500 Dolar arasında harç bedeli ödeyerek 4 yıllık lisans eğitimleri için sonradan kayıt yaptırma imkânına kavuşan gençlerimiz Bu rakamları isterlerse 2 eşit taksitle de ödeyebiliyorlar. Tam bir öğrenci şehri olan Harkov pek çok Türk gencin tercih ettiği üniversitelerden biri olan Harkov Politeknik Üniversitesi sayesinde gençlerimize sağlam bir gelecek sunuyor. En iyi ve kaliteli eğitim veri alırken teorik ve uygulamalı dersler sayesinde eğitim aldıkları bölümde nitelikli birer iş gücü haline geliyorlar.

Avrupa’da Okuma Şansını Değerlendirin

Harkov Politeknik Üniversitesi Muhasebe ve Maliye eğitim dili Rusçadır. Gençlerimizin gözünü korkutan bu durum aslında hiç de zor alınacak bir konu değil çünkü üniversite Rusça bilmeyen gençler için 1 yıllık hazırlık dönemine sahip. Rusça hazırlık eğitimi alan gençler daha sonra lisans eğitimlerinde hiçbir şekilde zorluk çekmeden rahatlıkla derslere girip sınavlarında başarılı oluyorlar. Bologna eğitim kriterleri doğrultusunda verilen eğitimler genellikle gençlere hem bilimsel hem de sosyal anlamda kendilerini yetiştirebilme şansı sunuyor. Staj imkanı kadar sosyal ve kültürel anlamda da çeşitli etkinliklerin sunulduğu üniversitede barınma konusunda da çeşitli alternatifler söz konusu oluyor.

Çok ciddi rakamlara eğitim alabilen gençlerimiz isterlerse ev kiralayabilir ya da üniversitenin kendi yurtlarında da kalabiliyorlar. Ülkenin en iyi akademisyenlerinden ders gören Türk gençleri sınavsız eğitim için Harkov Politeknik Üniversitesi Muhasebe ve Maliye bölümü tercih ederek hayallerindeki mesleğe çok daha kısa sürede adım atabiliyorlar.

Nasıl bir eğitim hayatı yaşayabilmek ve yurt dışında bütün eğitiminiz boyunca rahat etmek adına Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerine gidebilirsiniz. Hayallerindeki gibi bir eğitim almasına yardımcı olan danışmanlar konaklama uçak bileti ya da kayıt başvuru işlemleri gibi her türlü konuda gençlerimize sınırsız yardımda bulunuyor. Özel desteği alarak sadece eğitiminize odaklanmış halde Harkov şehrinin tadını çıkararak muhteşem bir öğrencilik hayatında sahip olabilirsiniz.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!