Harkov Politeknik Üniversitesi Pazarlama (Marketing)

Ukrayna'nın en güzel şehirlerinden biri hiç kuşku yok ki Harkov’dur. Dünyanın pek çok yerinden gelen yabancı öğrencilerle dolup taşan bu şehir tam...

Harkov Politeknik Üniversitesi Pazarlama (Marketing)

Ukrayna’nın en güzel şehirlerinden biri hiç kuşku yok ki Harkov’dur. Dünyanın pek çok yerinden gelen yabancı öğrencilerle dolup taşan bu şehir tam anlamıyla gençlerin eğitimi almak istediği koşullara sahiptir. Türkiye’nin en iyi okulların adı misafirlik yapar mı şehirde öğrenci olabilmek için yanıp tutuşan çok sayıda Türk genci de vardır. Ülkenin saygın okullarından olan Harkov Politeknik Üniversitesi Pazarlama (Marketing)bölümü sayesinde gençlerin her türlü haline gerçekleştirmeleri için sınavsız eğitim hakkı sunuyor ve bu sayede gençlerimiz hiçbir şekilde taban puan uygulamasına maruz kalmadan doğrudan lisans eğitimi alabiliyorlar. Her yıl belirlenen tarihler arasında başvuru kabul eden okulda eğitim dili İngilizcedir.

Harkov Politeknik Üniversitesi Pazarlama (Marketing) bölümünde okumak isteyen gençlerimizin İngilizce dil seviyesi yeterli olmadığı takdirde okulda bir yıl boyunca hazırlık derslerine girilebilir. Eğitimin hemen ardından 4 yıllık lisans eğitimi alma hakkı kazanan gençlerimiz senelik harç bedeli olarak 1400 Dolar ile 1700 dolar arasında çok düşük rakamlar ödeyerek bu ayrıcalıklı eğitimi almaya hak kazanırlar. En teknolojik derslikleri ve modern laboratuvarları sahip olan üniversitenin akademik kadrosu da gençlerin bilgiyle donatılmış bireyler olarak mezun olmalarına yardımcı olacak kadar niteliklidir. Cazip fiyat avantajları ile öğrencileri kabul eden ve aynı zamanda hiçbir şekilde sınav ya da taban puan uygulaması söz konusu olmayan Harkov Politeknik Üniversitesi Pazarlama (Marketing) bölümü sayesinde geleceğin sizde daha güvenli bir adım atabilirsiniz.

Geleceğin En Çok Kazandıran Mesleklerinden Birine Sahip Olun

Üniversitedeki eğitimlerin tamamı Bologna eğitim sistemine dahil edildiği için gençlerimiz lisans öğrenimleri boyunca Avrupa standartlarında bir müfredatla bilgi olarak öğrenim görürler. Sadece ders yönünden değil sosyal açıdan da gençlerin kendilerini geliştirmelerine yardımcı olan üniversite her türlü teknik ve sosyal anlamda eğitimi destekleyen alt yapılara sahiptir. Ülkenin en iyi teknik üniversitelerinden birinde pazarlama yani fark edip bölümünde okumak istiyorsanız ve geleceğinizi sadece ülke sınırlarında değil dünya ülkelerinde de oluşturmayan ettiyseniz bu avantajını kaçırmayın. Hem yabancı dili öğrenecek hem de farklı kültürden arkadaşlıklara sahip olarak çok uygun rakamlara eğlenceli ve kaliteli bir öğrencilik hayatı geçireceksiniz.

Türk gençlerine 25 yaş altı ve lise mezunu olmak dışında herhangi bir sınırlama getirmeyen Harkov Politeknik Üniversitesi Pazarlama (Marketing) bölümüne başvuru işlemleri yapmak için size en yakın Eurostar Yurt dışı Eğitim Danışmanlığı ofislerine gidebilirsiniz. Şehir veya üniversite hakkında kapsamlı bilgi alabileceğiniz gibi uçak bileti ya da barınma konusundaki sorularınızı da danışmanlarından cevaplayabilirsiniz. Her konuda size profesyonel yardımda bulunacak ve Eurostar Yur tdışı Danışmanlık Hizmetleri sayesinde eğitim hayatında hiç bir sorun yaşamadan başlayabilir ve kayıt ya da başvuru işlemleri için gerekli resmi prosedürleri de sizin adınıza danışmanlarımız yapacağı için sadece edilmesi odaklanabilirsiniz. Rakiplerinizden bir adım önde olmak ve hayal ettiğiniz gibi bir gelecek inşa etmek için bu fırsatı kaçırmayın.

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!