Harkov Politeknik Üniversitesi Finans ve Bankacılık

İyi bir kariyer ve aynı zamanda güzel bir gelir elde etmek için finans ve bankacılık sektöründe çalışmak isteyen gençlerimiz üniversite sınavlarında...

Harkov Politeknik Üniversitesi Finans ve Bankacılık

İyi bir kariyer ve aynı zamanda güzel bir gelir elde etmek için finans ve bankacılık sektöründe çalışmak isteyen gençlerimiz üniversite sınavlarında genellikle bu yönde tercihlerde bulunuyorlar. Tüm dünyada iş bulmanın söz konusu olduğu bölümler olması nedeniyle puanları bir hayli yüksek olduğu için gençlerimiz çok sıkı bir çalışma sürecine girerek bu bölümlerde okuma şansı elde etmeye çalışıyorlar. Elbette sadece bu konuda lisans eğitimi almak yetmiyor çünkü gençlerin rakiplerinin üstüne çıkabilirsin adına kendilerine yatırım yapmaları gerekiyor. Seçilen bir işgücü olmak isteyen ve idealleri doğrultusunda her türlü fırsatı değerlendirmeye arzu eden gençlerimiz Harkov Politeknik Üniversitesi Finans ve Bankacılık bölümüne kayıt yaptırıyorlar.

Başvuru için sadece diploması ve 25 yaş altı şartı koşan Harkov Politeknik Üniversitesi Finans ve Bankacılık bölümü ülkemizdeki ya da benzer şekilde eğitim veren kurumlarda uygulanan sınavlara yer vermediği için gençlerimiz tamamen sınavsız şekilde bu bölümde öğrenci olma hakkı elde ediyorlar. Herhangi bir sınava girmeden doğrudan finans ve bankacılık bölümünde öğrenci olan Türk gençleri eğitimlerini İngilizce dilinde alıyorlar ve eğer İngilizce seviyeleri yeterli değilse bu noktada 1 yıllık hazırlık eğitimi sayesinde bütün öğrencilik hayatlarını daha rahat geçirecek kadar yabancı dil bilgilerini geliştiriyorlar. İngilizce dışında Rusça ve Ukraynaca öğrenme şansı da elde ettikleri için özellikle finans ve bankacılık konusunda pek çok ülkede iş bulma olanağına daha fazla erişiyorlar.

Bankacılık ve Finans Sektöründe Kaliteli Eğitimler

Çok ciddi rakamlara ve cazip fiyat aralıklarına sahip olan üniversite harç bedelleri genellikle 1400 Dolar ile 1500 Dolar arasında değişmektedir ve bu rakam pek çok üniversiteye kıyasla son derece ekonomik olduğu için gençlerin ve ailelerin yüzünü güldürmektedir. Yurt dışında eğitim almanın çok pahalı rakamları mal olacağını düşünenler bu harç bedelleri gördüklerinde hemen kayıt için başvuruda bulunduğundan dolayı açılan kontenjanlar çok kısa süre içerisinde sonlanmaktadır. Yoğun ilgi gören Harkov Politeknik Üniversitesi Finans ve Bankacılık bölümü sadece Türk öğrencilerinin dünyanın pek çok yerinden gelen gençler için de popüler bölümlerin başında gelmektedir.

Stresli sınav günleri geride bırakmak ve dünyanın en çok kazandıran mesleklerinden birine öğrenci olarak dahil olmak istiyorsanız eğitiminizi sizde Ukrayna’nın en güzel üniversitelerinden olan Harkov Politeknik Üniversitesi Finans ve Bankacılık bölümünde anlayabilirsiniz. Hocamız kaliteli eğitimlerde üniversitenin akademik kadrosu sizi her şekilde donanımlı bir iş gücü haline getirmek adına çalışmalar yapmaktadır. Modern ve geleneksel eğitim sisteminin içinde her türlü teknolojik onlara sahip dersliklerde bulunduğundan gençlerimiz tüm ihtiyaçlarını eğitimleri esnasında karşılamakta ve bu sayede aranan iş gücü haline gelmektedirler. Eurostar Yurt dışı Eğitim Danışmanlğı ofisleri ile görüşerek siz de bankacılık ve finans üzerine dünyanın en saygın okullarından birinde eğitim alabilirsiniz.

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!