Harkov Politeknik Üniversitesi Ekonomi

Ekonomi dünyanın neresine giderseniz gidin her yerde karşınıza çıkacak bir bilim dalıdır. Bu bölümlerde okuyan gençlerin iş bulma alanı çok yaygın ve geniştir.

Harkov Politeknik Üniversitesi Ekonomi

Ekonomi dünyanın neresine giderseniz gidin her yerde karşınıza çıkacak bir bilim dalıdır. Bu bölümlerde okuyan gençlerin iş bulma alanı çok yaygın ve geniştir. Her ülkede ve her türlü sektörde rahatlıkla iş bulma imkanı sunan ekonomi bölümü için sınav stresine girmeden de yurtdışında eğitim alabilirsiniz. Ukrayna’nın en güzel şehirlerinden birinde bulunan Harkov Politeknik Üniversitesi Ekonomi bölümü Türk gençlerinin hayallerini süslediği gibi aynı zamanda sınavsız eğitim için kapılarını da her yıl belli dönemlerde aralamaktadır. Üniversite sınavı ya da benzeri hiçbir sınav olmadan sadece lise diploması ile başvurdu bulunabileceğiniz üniversitede eğitimler Rusça verilmektedir. Rusça bilmeyen gençlerimize lisans eğitimi öncesinde bir yıl süreyle Rusça hazırlık eğitim almaktadırlar.

Dünyanın pek çok ülkesinden gelen gençlerle birlikte zengin bir kültürel alışveriş içinde bulunabileceğiniz aynı zamanda iyi bir eğitimle birlikte eğlence imkanı da elde edeceğiniz Harkov Politeknik Üniversitesi Ekonomi bölümü öğrencisi olmak için bu fırsatı kaçırmayın. Ekonomik bir eğitim fırsatı yakalayabileceğiniz okulun harç bedelleri 1300 Dolar ile 1500 Dolar arasındadır ve bu rakamı taksitle ödemek de mümkündür. Seçkin bir akademik kadroya sahip olan üniversite de Bologna eğitim kriterleri geçerlidir. Dünyadaki her türlü gelişmeyi yakından takip eden ve geleneksel eğitim ile modern eğitimi birleştiren Harkov Politeknik Üniversitesi sadece Ukrayna’nın değil Avrupa’nın da en değerli eğitim kurumlarının başında gelmektedir.

Hayallerinizdeki Eğitim Gerçek Olsun

Gençlerin en çok tercih ettiği mesleklerin başında ekonomi geliyor çünkü dünyada hem çok fazla iş olanağına sahip bir meslek dalı hem de gelir anlamında her gencin kariyer hedefi için son derece yüksek rakamlar kazanma olasılığı sunuyor. Böyle bir hayal içerisinde iseniz mutlaka Harkov Politeknik Üniversitesi Ekonomi bölümü öğrencisi olmalısınız zira bu bölümde okurken hem yurtdışı deneyimi elde edecek hem farklı bir kaç dil öğrenmiş olacaksınız. Özellikle eğitimlerin Rusça olması iş olanağı anlamında size bambaşka kapıların açılması anlamına gelirken Ukraynaca ve İngilizce dillerinde geliştirme fırsatı bulacaksınız. Senelik 1300 dolar ile 1500 dolar arasında bulunan harç rakamları bu denli Avrupa standardında bir eğitim için son derece düşük olduğu gibi gençlerimizi ve ailelerini de kesinlikle zora sokmamaktadır.

Harkov Politeknik Üniversitesi Ekonomi bölümü öğrencisi olarak hayatınızı garanti altına alabilir çok daha iyi bir geleceğe adım atabileceğiniz harika bir eğitim alma şansı bulabilirsiniz. Yurtdışında eğitim almak isteyen gençlerimize bugüne kadar en büyük yardımlarda bulunan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofisleri sayesinde siz de Ukrayna’nın en iyi üniversitesinde öğrenci olabilirsiniz. İşinde en profesyonel şekilde çalışan danışmanlar ile görüşerek öğrencilik hayatınızı daha en başından doğru şekilde programlayabilir ve hayatınızın bundan sonraki kısmını tamamen kendi hayallerinize göre oluşturabilirsiniz. Doğru meslek seçimi ve doğru adımlar atabilmek için lütfen Size en yakın Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerini ziyaret edin.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!