Harkov Politeknik Üniversitesi İşletme

Günümüzde gençler artık çok daha akıllı kararlar alıyor ve eğitimleri konusunda titizlikle hareket ediyorlar. Geleceklerin asla eski atmak istemedikleri...

Harkov Politeknik Üniversitesi İşletme

Günümüzde gençler artık çok daha akıllı kararlar alıyor ve eğitimleri konusunda titizlikle hareket ediyorlar. Geleceklerin asla eski atmak istemedikleri için özellikle eğitim hayatlarını en doğru şekilde sürdürmek için özellikle yurt dışı eğitimine önem veriyorlar. Son yıllarda çok popüler bir şekilde gençlerimiz yurt dışında sınavsız eğitim veren önemli kurumlarda öğrenci olarak geleceklerini daha garanti altına alma şansı buluyorlar. Bunlardan bir tanesi de Ukrayna’nın en güzel şehirlerinde bulunan Harkov Politeknik Üniversitesidir. Köklü tarihi ve deniz akademik personel yelpazesi ile Günden güne Avrupa’nın ve dünyanın en saygın üniversiteler arasında yerini almakta olan bu kurum Türk gençlerine de kapılarını sonuna kadar açmakta ve her yıl belli kontenjanlar dahilinde gençlerimize okullarının bünyesine katmaktadır.

Harkov Politeknik Üniversitesi işletme bölümü eğitimleri için yurt dışında okuma hayallerinizi gerçekleştirmek adına sınavsız şekilde başvuruda bulunabilirsiniz. Hem yurt dışında okumak hem de işletme lisans eğitimi almak için sınavsız ve taban puan uygulaması olmadan herhangi bir kısıtlamaya maruz kalmadan doğrudan Harkov Politeknik Üniversitesi’nde başvuruda bulunmanız mümkündür. Kriterlerine uygun şekilde bir müfredatı olan üniversitede işletme eğitimleri İngilizce verilmektedir. İngilizcesi olmayan gençlerimiz ise 1 yıllık bir hazırlık sürecinden sonra hem İngilizceyi öğrenmek de hem de lisans eğitimlerine hazırlık sonrası başlayabilmektedir. İngilizce dışında Ukraynaca ve Rusça öğrenme şanslı bulabileceğiniz Harkov Politeknik Üniversitesi sayesinde geleceğinize çok daha iyi bir başlangıç yapabilirsiniz.

Hayalinizdeki Mesleğe Yönelik Eğitimler Alın

Ekonomik bir öğrenim hayatı sürdürmek ve aynı zamanda yurt dışında kaliteli bir eğitim almak niyetindeyseniz Harkov Politeknik Üniversitesi işletme Bölümü 1400 Dolar ile 1700 Dolar arasında değişen harç bedelleri ile beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır. Sadece sizin değil ailenizin de yüzünü güldürecek Bu rakamları isterseniz tek seferde isterseniz bütçenizi zorlamamak adına iki taksitte de ödeyebilirsiniz. İçin çok ekonomik ve ucuz bir şehir olan Harkov aynı zamanda dünyanın her yerinden gelen gençlerle çok kozmopolit bir yapıya sahiptir. Öğrencilik hayatınızda en iyi eğitimi alırken aynı zamanda farklı kültürlere sahip gençlerle bir arada olmanın keyfini de sonuna dek yaşarsınız.

Üniversite sınavı ya da benzeri herhangi bir sınav gençlerimiz için söz konusu olmadığı gibi aynı zamanda lise mezuniyet diplomalarında da hiçbir şekilde puan kriteri söz konusu değildir. Harkov Politeknik Üniversitesi öğrencisi olabilmek için yalnızca 25 yaşının altında ve lise mezunu olmak gerekir ki düz veya Teknik Lise olması da burada ehemmiyet taşımaz. Dünyanın en saygın okullarından birinde Avrupa standartlarında bir işletme eğitimi alabilmek aynı zamanda yabancı dilinizi geliştirmek artık hayal değil. Sadece Eurostar Yurt dışı Eğitim Danışmanlığı ofislerine giderek hayalinizdeki bölümde en uygun harç ve değerlerini ödeyerek öğrenci olabilir aynı zamanda yurt dışında okumanın keyfini yaşayabilirsiniz. Çalışmalarınız tüm eğitim hayatınız boyunca size destek olacaklar ve kayıt ile başvuru işlemlerinizi de kısa sürede halledeceklerdir.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!