Harkov Politeknik Üniversitesi Psikoloji

Psikoloji bölümünde eğitim almak istiyorsanız ama istediğiniz bölüme girebilmek için sürekli üniversite sınavlarına girmek ve belli bir puan tutturmak...

Harkov Politeknik Üniversitesi Psikoloji

Psikoloji bölümünde eğitim almak istiyorsanız ama istediğiniz bölüme girebilmek için sürekli üniversite sınavlarına girmek ve belli bir puan tutturmak zorunda olduğunuz için stres yaşıyorsanız yurtdışı seçeneklerinizi değerlendirebilirsiniz. Özellikle birçok gencimizin artık yurtdışındaki alternatiflerini değerlendirdiği günümüzde siz de yabancı bir ülkede okumanın ve Avrupa standartlarında eğitim almanın hayatınıza ne kadar olumlu özellikler katacağını görebilirsiniz. Türk gençlerine sınavsız eğitim hakkı tanıyan ve aynı zamanda Bologna eğitim kriterleri doğrultusunda bir müfredatla öğrenim sunan Harkov Politeknik Üniversitesi Psikolojibölümü sizin de rüyalarınızı gerçekleştireceğiniz yer olabilir. Ukrayna’nın en iyi üniversitesinde eğitim almak ve tabii ki Avrupa standartlarında bir eğitim sayesinde aldınız diploma notu ile birlikte iş konusunda da beklentilerini karşılayabilmek için hemen bu fırsattan yararlanmaya başlayın. Harkov Politeknik Üniversitesi Psikolojibölümü 4 yıllık lisans eğitimi olsa da eğitim dili Rusça olduğu için gençlerimiz lisans öncesi 1 yıllık hazırlık eğitimi alarak Rusçaya hakim olurlar. Alınan hazırlık eğitimi gençlerimizin öğrenim hayatlarında daha kolay geçirmesine neden olurken aynı zamanda Harkov’da yaşarken Ukraynaca da öğrendikleri için yabancı dil bilgilerini daha fazla geliştirme imkanı bulurlar. 4 yıllık lisans eğitiminin harç bedeli 1300 Dolar ile 1400 Dolar arasında değiştiği için gençlerimize yurtdışında okumak adına herhangi bir yüksek ücret ödemek düşmediğinden içleri rahattır. Ailelerin bütçesini zorlamaya Bu rakamlar benzer üniversite ve bölümler ile kıyaslandığında oldukça ekonomiktir ve bu yüzden yurtdışında eğitim almak isteyen gençlerimiz maddi anlamda da kaygı duymazlar.

Eğitim Kalitesi İçin Harkov Politeknik Üniversitesini Tercih Edin

Hayallerinizi Harkov Politeknik Üniversitesi Psikoloji bölümünde öğrenci olarak gerçekleştirebilir ve yabancı dil seviyemizi artırırken aynı zamanda alacağınız mavi diploma sayesinde her yerde iş bulma konusunda daha şanslı olursunuz. Özellikle Avrupa standartlarında bir eğitim verdiği için üniversiteden mezun olmanız halinde diplomamı hızla birlikte Avrupa’da pek çok ülkede iş bulma şansı da elde edeceksiniz. Size sunulan bu özel eğitimler üniversitenin en iyi akademisyenlerin sayesinde hem uygulamalı hem de teorik şekilde sunulmaktadır. Üniversite sayesinde staj yapma imkanı da bulan gençlerimiz dilerse lisans eğitimlerinden sonra yüksek lisans ve doktora programlarını da hiçbir sınav zorunluluğu olmadan doğrudan başvurma hakkına sahiptirler.

Lise diploması ile yurtdışında istediğiniz bölümde okuyabilmek sizin için şu an rüya olabilir ama bunların hepsi gerçek. Sadece Harkov Politeknik Üniversitesi Psikoloji bölümü öğrencisi olabilmek için biraz araştırma yapmak ve tabii ki doğru danışmanlarla çalışmak gerekiyor. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı merkezleri Harkov Politeknik Üniversitesi’nde öğrenci olmak isteyen gençlerimize gereken tüm desteği veriyor. Size en yakın merkez ofis yerine giderek danışmanlarla üniversite ile alakalı her türlü konuda rahatlıkla görülebilir ve bilgi alabilirsiniz. Türkiye temsilcisi olan Eurostar danışmanlığı sayesinde kayıt işlemleriniz ve başvuru evraklarının son derece hızlı bir şekilde tamamlanarak eğitim sürecinizi sorunsuz bir başlangıç yapmamış sağlanır.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!