Harkov Politeknik Üniversitesi Muhasebe ve Maliye

En çok iş bulunan meslekler arasında muhasebe ve maliye bölümleri gelir çünkü bu konuda dünyanın neresine gidilirse gidilsin çok geniş bir çalışma alanı...

Harkov Politeknik Üniversitesi Muhasebe ve Maliye

En çok iş bulunan meslekler arasında muhasebe ve maliye bölümleri gelir çünkü bu konuda dünyanın neresine gidilirse gidilsin çok geniş bir çalışma alanı söz konusudur. Kadir eğitimler alarak bu bölümlerden mezun olan gençler gelecek kaygısı yaşamazlar. Elbette üniversite sınavına girerek kazanılan bölümler her zaman yeterli puan alınmadığı takdirde bir hayal olarak kalabilir. Siz de eğitim almak isterken hayallerinizi gerçekleştirmek adına sınavlara girmeden doğruca Harkov Politeknik Üniversitesi Muhasebe ve Maliye bölümü için kayıt yaptırabilirsiniz. Sene kaybı yaşamadan lise mezuniyet diploma hızla başvuruda bulunacağınız üniversitede taban puan gibi bir sorunla karşılaşmayacağınız için hemen Rusça eğitim dilinde verilen hazırlık programlarına kayıt yaptırabilir ve ardından 4 yıllık lisans eğitiminize adım atabilirsiniz.

Saygın akademik kadrosu ve modern eğitim sistemi ile gençlere muhteşem bir öğrencilik hayatı sunan Harkov Politeknik Üniversitesi Muhasebe ve Maliye bölümü sayesinde sizler de doğrudan yurt dışında eğitim alma olanağına kavuşacaksınız. Hayallerimizi ertelemeden ve mesleki anlamda kariyerinize en iyi eğitimleri alarak başlamak adına senenin belli zamanlarında açılan kontenjan ve kayıt tarihlerini kaçırmamanız yeterlidir. Bu konuda size deneyimli kadrosuyla Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı merkez ofisleri yardımcı olacaktır. Bugüne kadar binlerce öğrenci yurt dışına gönderen ve onların her türlü işlemlerini kolaylıkla halleden danışmanlar sayesinde sizde Harkov Politeknik Üniversitesi Muhasebe ve Maliye bölümü öğrencisi olabilirsiniz.

En Yüksek Standartta Lisans Eğitimini Alın

Harkov Politeknik Üniversitesi Muhasebe ve Maliye bölümünde öğrenci olanlar üniversitenin sağladığı kaliteli eğitimi ayrıcalıklı şekilde alan gençlerimiz mezun olduklarında mavi diploma alırlar. Bu diploma Avrupa’da geçerli olduğu gibi ülkemizde yurt Kurumu tarafından tanınmaktadır. Böylece iş bulma konusunda hem ülkemizde hem de başka ülkelerde kolaylıkla kendilerine alan yaratan gençlerimiz isterlerse YÖK Kurumu için başvuruda bulunarak diplomalarının denklik belgesini de alabilirler. Senelik 1300 dolar ve 1400 Dolar aralığında bulunan harç bedelleri sayesinde cazip rakamlara eğitim veren bu nadide üniversitede öğrenci olmak kariyer hedeflerine en sağlıklı şekilde ulaşmak anlamına gelecektir. Her türlü teknolojinin kullanıldığı üniversitede tüm derslikler modern ve aynı zamanda teknik açıdan donanımlıdır.

Rusça hazırlık eğitimi dışında gençlerimiz Harkov şehrinde yaşadıkları süre boyunca Ukraynaca öğrenme şansı da elde etmekte ve diğer yandan dünyanın her yerinden gelen gençler ve kaynaşarak çok uluslu bir ortamda öğrencilik hayatı sürdürmektedir. Harkov Politeknik Üniversitesi Muhasebe ve Maliye eğitimlerine ülkenin en iyi adamları ve akademisyenleri girmektedir. Uluslararası çevre yapan gençlerimiz aynı zamanda ülkenin en iyi Teknik Üniversitesi’nde eğitim almanın her türlü ayrıcalığını yaşarlar. Sizde Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sayesinde Harkov Politeknik Üniversitesi öğrencisi olabilir ve kayıt sürelerini geçirmeden her türlü resmi belgenizi de ve işlemlerinizi de danışmanlarımız sayesinde kolaylıkla yaptırarak eğitim hayatınıza hemen başlayabilirsiniz.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!