Harkov Politeknik Üniversitesi Bilgi İşlem Proje Yönetimi

Avrupa'da güzel bir üniversite hayali pek çok gencimiz için gerçekleşebilir durumdadır. Özellikle Ukrayna'nın en gelişmiş ve öğrenci şehri olarak bilinen...

Harkov Politeknik Üniversitesi Bilgi İşlem Proje Yönetimi

Avrupa’da güzel bir üniversite hayali pek çok gencimiz için gerçekleşebilir durumdadır. Özellikle Ukrayna’nın en gelişmiş ve öğrenci şehri olarak bilinen şehirlerinden birinde bulunan Harkov Politeknik Üniversitesi Bilgi İşlem Proje Yönetimi bölümü özellikle Türk gençlerin rağbet ettiği ve aynı zamanda dünyanın pek çok yerinden de gençlerin gelip eğitim almak istediği okulların başında gelmektedir. Verilen üstün eğitimlerin hepsi Bologna eğitim kriterlerine Uygundur ve aynı zamanda okulun akademisyen kadrosu da ülkenin en iyi bilim adamlarından ve eğitmenlerinden oluşmaktadır. Dünyadaki üniversite sıralamasında önemli bir yere sahip olan Harkov Politeknik Üniversitesi aynı zamanda teknik açıdan da ülkenin en iyi üniversitesi olmuştur.

Ukrayna’da adından çok sık söz ettiren bu okulun başarıları hem Avrupa’da hem de dünyada duyulduğu için her yıl sayısız öğrenci Harkov politeknik Üniversitesi Bilgi İşlem proje yönetimi öğrencisi olmak için yoğun talep göstermektedir. Gençlere sınavsız eğitim imkanı sunan okul özellikle Türk gençlerinin sınav stresinden uzak kalarak doğrudan istedikleri bölümde lisans eğitimi almalarını hak kazandırması açısından da son derece önemlidir. Makul fiyatlarla öğrencilerin ve ailelerin ekonomik anlamda zorluk çekmelerini engelleyerek sunulan harç bedelleri sayesinde artık yurtdışında eğitim almak herkes için son derece kolay bir hale geliyor. Rusça eğitim verilen okulda gençler bir yıl hazırlık okuyorlar ve bu esnada aynı zamanda Ukraynaca da öğrenerek yabancı dil bilgilerini geliştirme olanağına sahip oluyorlar.

Sınava Girmeden Yurtdışında Eğitim

Pek çok üniversite ile kıyaslandığında gençlerin ve ailelerin belini bükme yen harç bedelleri özellikle yurtdışında okumak isteyenler için son derece cazip durumdadır. Senelik 1300 dolar ile bin 500 dolar arasında bulunan harç ücretleri istenirse 2 taksitle de ödenebilmektedir. Liseden mezun olan gençlerin doğrudan kayıt için başvuruda bulunabilecek üniversitede yaş sınırı 25tir. Teknik veya düz liseden mezun olunması Herhangi bir engel teşkil etmemekte gençlerden yalnızca lise mezuniyet diploması ya da belgesi istenmektedir onun dışında üniversiteye başvuruda bulunmak için herhangi bir sınav ya da puan uygulaması gündemde değildir.

Her gencimizin kolaylık ve başvuruda bulunabileceğini Harkov Politeknik Üniversitesi Bilgi İşlem Proje Yönetimi bölümü sizin de hayallerinize ulaşmanız için önemli bir aracı olabilir.

Harkov Politeknik Üniversitesi Bilgi İşlem Proje Yönetimi öğrencisi olmak istiyorsanız size en yakın Eurostar yurtdışı danışmanlık hizmeti ofislerini ziyaret edebilirsiniz. Üniversitenin eğitim sistemi ve şehir hakkında kapsamlı bilgi alabileceğiniz gibi danışmanlarınız sayesinde her türlü kayıt ve başvuru işlemleriniz Sorunsuz şekilde halledilecektir. Bilet, konaklama ya da öğreniminiz ile ilgili herhangi bir sorunda danışmanlarınız her zaman yanınızda olacağı için konforlu bir öğrencilik hayatı yaşarsınız. Sınavsız üniversite hayalleriniz hem de kariyer planlarınız gerçek olsun istiyorsanız Ukrayna’nın en kaliteli eğitim sistemine sahip olan üniversiteyi tercih ederek hayallerinize ulaşabilirsiniz.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!