Harkov Politeknik Üniversitesi Uluslararası İşletme

Gelecek hedefiniz ülke sınırlarını aşarsa bu noktada alacağınız üniversite eğitimi de çok büyük önem taşımaktadır. Özellikle günümüzün en çok rağbet...

Harkov Politeknik Üniversitesi Uluslararası İşletme

Gelecek hedefiniz ülke sınırlarını aşarsa bu noktada alacağınız üniversite eğitimi de çok büyük önem taşımaktadır. Özellikle günümüzün en çok rağbet edilen ve iş olanağına sahip olan uluslararası işletme konusunda eğitim olarak sağlam ve iyi bir kariyer sahibi olabileceğiniz mesleki hayalleriniz varsa bu noktada ufkunuzu biraz daha geniş tutmalısınız. Harkov Politeknik Üniversitesi Uluslararası İşletme bölümünde ve öğrenci olarak dünyanın pek çok ülkesinde bu alanda çalışma şansı bulabilir ve böylece kariyerinize zirve noktalardan başlangıç yapabilirsiniz. Popüler bölümde öğrenci olabilmek için artık herhangi bir üniversite sınavına girmenize gerek yok çünkü doğrudan Harkov Politeknik Üniversitesi‘ne sınavsız şekilde başvuru yapma hakkınız var.

Dünyanın her yerinden öğrenci kabul eden Harkov Politeknik Üniversitesi Uluslararası İşletme konusunda Türk gençlerine de kapılarını araladığı gibi alışılmış sınav sistemine ya da taban puan uygulamasını kullanmadan gençleri sadece lise diplomaları ile kabul ediyor. 25 yaşından gün almamış lise mezunu olan her Türk gencinin sınavsız şekilde senelik 1300 ile 1700 Dolar arasında uygun bir rakam ödeyerek hem ekonomik hem de kaliteli bir eğitim alma şansına kavuşabilir. Bu noktada üniversitenin her yıl belli kontenjanlar açtığını ve kayıt suresinin geçirilmesi gerektiğini aklınızda tutarak size bu önemli fırsatı yakalayabilir ve yurtdışında okuma ayrıcalıklarına bu sayede sahip olabilirsiniz.

Ayrıcalıklı ve Kaliteli Yurt dışı Lisans Eğitimi

Saygın akademisyenlerin dersine girdiği Harkov Politeknik Üniversitesi Uluslararası İşletme bölümünde eğitim dili Rusçadır. Geçtiğimiz 1 yıl boyunca Rusça hazırlık dersleri ne girerek başarılı olmaları halinde hemen lisans eğitimlerine başlayabilirler. 4 yıllık lisans eğitimleri boyunca gençlerimize her türlü teorik bilgiyi sunan Harkov Politeknik Üniversitesi Uluslararası İşletme bölümü aynı zamanda uygulamalı eğitimleri ile Türk gençleri geleceğe ve iş hayatına hazır donanımlı bireyler haline getirmeye de özen göstermektedir. Çağı yakalayan modern eğitim tesislerine sahip olan üniversitede hem bilimsel kaynaklar konusunda sıkıntı yaşamaz hem de sosyal anlamda kendinizi geliştirecek farklı alanlar bulursunuz. Sadece Rusça değil Ukraynaca öğrenme şansınız da olabileceği gibi dünyanın her yerinden gelen farklı gençlerle bir arada olmanın bize kattığı güzel enerji ile harika bir öğrencilik getireceksiniz.

Aile ekonomisine zarar vermeden son derece uygun alçı rakamlarıyla alabileceğiniz bu eğitim sayesinde sınav stresine girmeden doğrudan hayalinizdeki mesleğe yönelik bir öğrencilik süreci yaşayacaksınız. Bologna eğitim kriterleri doğrultusunda hazırlanmış dersleri en gelişmiş teknolojik açıdan donanımlı sınıflarda alacak aynı zamanda okulun sunduğu staj veya uygulamaları çalışmalardan daha sonuna kadar yararlanabileceksiniz. Yurt dışında ayrıcalıklı ve kaliteli bir eğitim hakkına sahip olmak isteyen gençlerin Eurostar Yurt dışı Eğitim Danışmanlığı ofislerine giderek gerekli bilgiyi alabilirler. Eğitimle alakalı her türlü profesyonel desteği sunan Eurostar danışmanları sayesinde hayallerinize kavuşurken ve hiçbir şekilde engelle karşılaşmak her türlü başvuru kayıt işlemleriniz sorunsuz şekilde halledersiniz.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!