Harkov Politeknik Üniversitesi Ulaştırma Mühendisliği

Yaklaşık 20 binin üzerinde gence ev sahipliği yapan Harkov Politeknik Üniversitesi Ulaştırma Mühendisliği alanında da pek çok öğrenciye sayısız olanak...

Harkov Politeknik Üniversitesi Ulaştırma Mühendisliği

Yaklaşık 20 binin üzerinde gence ev sahipliği yapan Harkov Politeknik Üniversitesi Ulaştırma Mühendisliği alanında da pek çok öğrenciye sayısız olanak sağlamaktadır. Dünya üniversiteleri arasında hatırı sayılır bir yere sahip olan üniversite Türk gençleri kadar dünyanın her yerinden gelen gençlerle dolup taşmaktadır. Aynı zamanda 4 seviye bir akredite sahibi olan üniversitede eğitim kalitesi son derece yüksektir. Rusça olarak verilen Ulaştırma Mühendisliği bölümünün yanı sıra Ukraynaca öğrenme şansı da yüksek olan üniversitede lisans dışında yüksek lisans ve doktora eğitimleri de almak söz konusu olacaktır. Türk gençlerine hiçbir sınav zorunluluğu getirmeyen üniversitede taban puan uygulaması olmadığı için gençlerimiz her yıl belirlenen kontenjan aralığında ve tarihler süresince üniversiteye doğrudan başvuru yapabilir mi ve kayıt işlemlerini başlatabilirler.

Harkov Politeknik Üniversitesi Ulaştırma Mühendisliğiokumak isteyen gençlerimiz 1 yıl Rusça hazırlık eğitimi aldıktan hemen sonra Ulaştırma Mühendisliği Lisans eğitimlerine başlar ve 4 yıl sonra mezun olurlar. Ülkenin en başarılı Teknik Üniversiteleri arasında bulunan Harkov Politeknik Üniversitesi özellikle gençlerin yoğun olarak rağbet ettiği eğitim kurumlarının başında geldiği için bu okuldan mezun olan gençlerimize iş bulma konusunda sıkıntı çekmezler. Avrupa ve dünya standartlarında verilen eğitimlerde Bologna kriterleri işlemektedir. Sınav şartı aranmaksızın öğrenci alan üniversitelerin akademik personel sayısı son derece geniş ve aynı zamanda derslere giren bilim adamlarının sayısı da bir hayli fazladır.

Sınavsız Yurtdışı Lisans Eğitimi

Harkov Politeknik Üniversitesi Ulaştırma Mühendisliği bölümünde verilen eğitimler yalnızca teorik değil aynı zamanda gençlerin bilgilerini sahada kullanabilmelerine neden olacak pratik çalışmaları da kapsamaktadır. Lise mezunu her Türk gencinin başvuruda bulunabileceğini üniversitede alınan eğitimler Türk gençlerin gelecek planlarını yaparken çok daha sağlam adımlar atmasına neden olmaktadır. Dünyanın her yerinden gelen öğrencilerle birlikte aynı ortamda bulunmak ve çeşitli sosyal faaliyetler içerisinde yer almak ve gençlerin eğitimi yanında özgüvenlerini yükselten önemli unsurların başında gelmektedir. Çok uluslu bir ortamda okuyan gençlerimizi Rusça dışında Ukraynaca ve İngilizce dil seviyeleri neden geliştirerek elbette iş konusunda daha geniş bir alanda çalışma imkanı bulmak için pratik yapmaktadır.

Liseden mezun olan her genç kızın başvuruda sıkıntı çekmeyeceğiz Harkov Politeknik Üniversitesi Ulaştırma Mühendisliği bölümü için herhangi bir sınava girmenize gerek yoktur. Lise diploma nasıl senelik 1300 ile 1500 Dolar arasındaki harç bedelini ödemeniz halinde üniversitede hemen Rusça hazırlık bölümüne kayıt yaptırabilir mi ve sonrasında lisans eğitiminizi tamamlayabilirsiniz. Ulaştırma mühendisliği hayalinde sahip bir gençlerin izle sizin en yakın Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı merkezine uğrayarak üniversiteler ve bölümleri alakalı her türlü bilgiye danışmanlardan alabilir Hatta tüm işlemlerimizde danışmanlarınız aracılığı ile yaptırabilirsiniz. Başvuru ve kayıt aşamasında sizlere destek olacak Eurostar danışmanları sayesinde konforlu bir yurtdışı eğitim süreci sizleri bekliyor olacaktır.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!