Harkov Politeknik Üniversitesi Enerji Mühendisliği

Ukrayna’nın saygıdeğer üniversiteler arasında ilk sırada yer alan Harkov Politeknik Üniversitesi Enerji Mühendisliği dalında da gençlere umudu olmaya...

Harkov Politeknik Üniversitesi Enerji Mühendisliği

Ukrayna’nın saygıdeğer üniversiteler arasında ilk sırada yer alan Harkov Politeknik Üniversitesi Enerji Mühendisliği dalında da gençlere umudu olmaya devam ediyor. Günümüzün ve geleceğin en önemli bilim alanları arasında bulunan bölüm pek çok genci misafir ediyor ve onlara en kaliteli eğitim imkanlarını sunuyor. Dünyanın her yerinden yoğun talep alan üniversitede Türk öğrencilerimiz de en güzel şekilde ağırlanıyor ve hayallerine kavuşturulması üzere sıkı bir eğitimden geçiriliyorlar. Her sene belli kontenjanlar ayıran Harkov Politeknik Üniversitesi Türk gençleri ve sınavsız eğitim imkanı sunarak pek çok kişinin hayallerini daha kısa sürede gerçekleştirilmesine olanak sağlıyor. Kapsamlı eğitim anlamında kaliteli bir süreç yaşayan gençlerin hiçbir sınava girmeden doğrudan enerji mühendisliği bölümüne kayıt yaptırabiliyorlar.

Üniversitede Bologna eğitim sistemi uygulanıyor ve tüm eğitimler bilimsel veriler çerçevesinde öğrencilere aktarılıyor. Her türlü teknik eğitimin yanı sıra profesyonel anlamda pratik uygulama alanları da üniversite tarafından gençlere sunulmaktadır. Sınavsız eğitimin yanında aynı zamanda senelik 1300 dolar ile 1500 dolar arasında bulunan harç bedelleri ile de cazibesini korumaya devam eden üniversite Türk gençlerin en çok rağbet ettiği eğitim kurumlarının başında geliyor. Uluslararası bir üne sahip olan üniversitede eğitim almak isteyen gençlerimiz sınava girmedikleri gibi taban puan uygulamasından da muaf tutuluyorlar. Sadece bir eğitim merkezi değil aynı zamanda ülkenin en önemli kurumlarından biri olan üniversitede sizde yerinizi almak için hemen de Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ofisleri ne giderek kayıt ve başvuru işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Avrupa’da Geçerli Diploma İle Güzel Bir Gelecek

Eğitim dili Rusça olduğu için yurt dışında okuyabilir mi Hem de yabancı dil seviyenize geliştirerek iş bulma konusunda çok daha geniş bir alandan şansı elde edebiliriz. Harkov Politeknik Üniversitesi Enerji Mühendisliği bölümünden mezun olduğunuzda alacağınız fahri diploma sayesinde dünyanın pek çok ülkesinde kolaylıkla iş bulabilirsiniz. İleri seviyede yabancı dil bilgisine sahip olacağınız gibi enerji mühendisliği alanında Türkiye’nin en iyi bilim adamlarından ve akademisyenlerinden de ders görmüş olacaksınız. Türk gençlerine sayısız olanak sunan üniversitede eğitim masrafları düşük olduğu gibi argolu şehri de gençlerimiz için en ideal öğrenci şehirlerin başında gelmektedir.

Yaşam koşullarının son derece kolay olduğu Harkov Politeknik Üniversitesi’nde öğrenci olduğumuz süre boyunca hem Rusça hem de Ukraynaca öğrenme şansı elde edersiniz. Rusça hazırlık sınıflarının ardından 4 yıllık lisans eğitimine başlayabileceğiniz Harkov Politeknik Üniversitesi Enerji Mühendisliği pek çok Avrupa ülkesinde ki eğitim kalitesi ile eşdeğer bir hizmet sunmaktadır. YÖK tarafından tanınan bir diploma alabileceğiniz üniversite sayesinde Geleceğiniz de çok daha rahat ve Hayalinizdeki gibi inşa etme şansı bulursunuz. Size en yakın Eurostar Yurtdışı Danışmanlık Merkezi ofislerine giderek gerekli işlemleri yaptırabilir veya üniversite hakkında detaylı bilgi sahibi olarak seçimlerinizi daha sağlıklı şekilde yapma olanağı bulursunuz.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!